<We_can_help/>

What are you looking for?

Image Alt
<ScaleUpSummit>

Hakkında

EtkinlikHakkında

Endeavor ScaleUp Summit Ankara

ScaleUp Summit Ankara, büyük düşünen girişimcileri bekliyor! Şirketlerin büyüme aşamasında dikkat edilmesi gereken konulara odaklanan ve katılımcılar için bir paylaşım ortamı yaratmayı hedefleyen zirve, Ankara’da 3. defa düzenleniyor.

Türkiye’den globale açılmış, yatırım almış veya şirketini satmış başarılı girişimciler ile hem yerel hem ulusal dinamiklerin tartışılacağı, yatırımcıların ağzından yatırım süreçlerini dinleyeceğimiz, hızlı büyümenin gereklilik ve zorluklarını Scale-up şirketlerin kurucularından duyma şansı yakalayacağımız zirve, İstanbul ve İzmir’den sonra tüm Ankara’lı girişimcileri tartışmanın parçası olmak için bekliyor.

AnEventBy

Endeavor Derneği

Endeavor Derneği, 12 yıldır Türkiye’de ScaleUp şirketleri destekleyerek global bir Etkin Girişimcilik Hareketine önderlik ediyor. 30’dan fazla ülkede ofisleri olan ve etkin girişimcilerin büyümesine hız kazandırmak üzere yerel ve uluslararası fikir önderlerinden oluşan mentör, danışman ve yatırımcı ağı üzerinden destek sunan Endeavor, bu topluluğunun deneyim ve bilgi birikimini değerlendirerek farklı program ve etkinlikler düzenliyor, ayrıca şehir ekosistemlerinin gelişimi için yerel partnerlerle farklı çalışmalar yürütüyor. Endeavor hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için endeavor.org.tr’ye göz atabilirsiniz.