<We_can_help/>

What are you looking for?

>Okan Arıcan

Konuşmacı Hakkında

Okan Arıcan

BTS & Partners

Okan Arıcan, teknolojinin kilit rol oynadığı hukuk alanlarında faaliyet gösteren BTS & Partners’da Kıdemli Danışman (Avukat) olarak görev yapmaktadır. Özellikle doğrudan yabancı yatırımlar, risk/girişim sermayesi fonları, hızlandırma programları, girişimciler ve girişim şirketleri ile yakından çalışarak hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir. Yerli ve yabancı müvekkillerine şirket satın almaları, sermaye ve sermayeye dönüştürülebilir araçlar üzerinden yapılan yatırımlar ve benzeri şirket birleşme devralma süreçlerinde, sözleşme müzakerelerinden işlem kapanışına kadar geçen tüm süreçte müvekkillerine destek olmaktadır.

Okan Arıcan Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup 10 yıldır hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir; özellikle son 6 yıldır ağırlıklı olarak risk/girişim sermayesi fonları, hızlandırma programları, girişimciler ve girişim şirketleri ile çalışmaktadır.

Endeavor Türkiye üyesi ve mentoru olmasının yanı sıra, İTÜ Çekirdek, İstanbul Sanayi Odası, Borsa İstanbul Özel Pazar başta olmak üzere birçok kurumda erken ve ileri aşama girişim şirketlerine mentorluk ve sair destekler vermektedir.