<We_can_help/>

What are you looking for?

>Okan Arıcan

Konuşmacı Hakkında

Okan Arıcan

Baseak, Ortak

Okan Arıcan, Balcıoğlu Selçuk Ardıyok Keki Avukatlık Ortaklığı’nda şirketler hukuku ve birleşme & devralmalar ekibinin bir üyesidir. Hızla büyüyen teknoloji, yazılım, dijital medya, e-ticaret, büyük veri ve yapay zeka, finansal teknolojiler, gayrimenkul teknolojileri, sağlık teknolojileri ve oyun şirketlerinin gelişimlerinin her aşamasında geniş bir yelpazede çalışarak çeşitli kurumsal uygulamalarda aktif olarak yer alıyor.
Varlık ve sermaye payı alımları; dönüştürülebilir borç sermaye karması finansmanları ve birleşme ve satın almalar dahil olmak üzere risk sermayesi, tohum/melek finansmanı dahil olmak üzere yatırımlarla ilgili konularda şirketlere düzenli olarak danışmanlık yapan Okan ayrıca kurumsal yönetim konuları, ortak girişimler, stratejik işlemler ve genel hukuki konularda müvekkillerine günlük olarak danışmanlık yapıyor.
Okan, Endeavor Türkiye’nin aktif bir üyesi ve Endeavor Türkiye’de girişimcilere mentorluk yapıyor. Ayrıca, İstanbul Teknik Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde, Bilkent Teknopark’ta ve QNB Finansbank’ın hızlandırma programında da mentorluk yapıyor.