<We_can_help/>

What are you looking for?

>Fırat İşbecer

Konuşmacı Hakkında

Fırat İşbecer

Commencis, CEO

Girişimci ve melek yatırımcı olan Fırat İşbecer, mobil bankacılık, mobil ticaret ve dijital ödemeler alanında Avrupa’nın en hızlı büyüyen yazılım şirketlerinden biri olan Pozitron’un kurucu ortağıdır.

İşbecer, Monitise’a katıldıktan sonra MEA bölgesi Genel Müdürü olarak şirketin Doğu Avrupa, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika’daki operasyonlarını yönetti. 2017 yılında ABD merkezli Fortune 500 üyesi Monitise, teknoloji devi Fiserv tarafından satın alındı. Monitise-Fiserv satın almasının ardından şirketten ayrılan Fırat İşbecer, dünyanın önde gelen markalarının dijital dönüşümünü hayata geçiren bir teknoloji şirketi olan Commencis’i kurdu.

İşbecer, aynı zamanda melek yatırımcıdır ve 11 ülkede 40’tan fazla melek yatırım ile Türkiye’nin en aktif yatırımcılarından biridir. Ayrıca, Türkiye’nin ilk melek yatırım ağı olan Galata Business Angels (GBA) üyesi, Endeavor Girişimcisi ve Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Fırat İşbecer, Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne ve École Normale Supérieure ortak programında yüksek lisans derecesi aldı.İşbecer aynı zamanda Fortune Türkiye ve Ekonomist dergilerinin 40 yaş altı 40 listesine seçilmiştir.